SIGNAL MEBLE - Boogie étkezőszék, fekete
0 / 5
0 / 5
Boogie székekBoogie étkezőszékek Kompakt és kényelmes Boogie székek, amelyeket pl. az étkezőben, a váróban vagy a nappaliban. A fém talp biztosítja a stabilitást, a bársony szövetkárpit pedig az Ön kényelmét. Ehhez hozzájárul a 180°-os elforgatási lehetőség is. Egyáltalán ne aggódjon az összeszerelés miatt, már csak 4 csavar választja el attól, hogy leüljön. először. Még csak eszközöket sem kell keresnie – mindent a csomag tartalmaz, amire szüksége van.
| Termék ID: | #1586005 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülés szélessége: | 53 cm |
| Az ülésmélység: | 45 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 39 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Mélység: | 53 cm |
| Szín: | fekete |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 50 cm |