SIGNAL MEBLE - Chic Velvet étkezőszék, bézs / fekete
0 / 5
0 / 5
A Chic Velvet étkezőszék kiváló választás modern konyhákba vagy étkezőkbe. Különösen érdekelni fogja az egyszerű megmunkálása, és éttermek, szállodák vagy kávézók belső terébe is ajánljuk. A szék egy stabil szerkezetből álló négy láb, amelyek tömör fémből készülnek. Az ülés és a háttámla bársonyhuzattal van kárpitozva, így biztosítva a kellemes és kényelmes ülést. A Chic Velvet étkezőszék 120 kg-ig terhelhető. A Chic Velvet étkezőszék fő előnyeiAz étkezőszék modern terekbe illeszkedik A fém lábak kiváló stabilitást biztosítanak li> Kellemes ülés a bársony kárpitozásnak köszönhetően
| Termék ID: | #1585815 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bársony |
| Az ülés szélessége: | 50 cm |
| Az ülésmélység: | 43 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 40 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Mélység: | 50 cm |
| Szélesség: | 58 cm |
| Szín: | bézs |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 49 cm |