SIGNAL MEBLE - Chic Velvet I étkezőszék, rózsaszín / ezüst
0 / 5
0 / 5
Chic Velvet I étkezőszék A Chic Velvet étkezőszék modern stílusban nem kerüli el a figyelmét. A puha bársonyot imitáló anyagból készült huzat szemre és tapintásra egyaránt kellemes. Az összképet négyzet alakú dekoratív varrások egészítik ki, amelyek végigfutnak az ülésen. A szék talpa fémből készült, így biztosítja a stabil és zavartalan ülést >. Chic Velvet I étkezőszék kék színváltozatban
| Termék ID: | #1585942 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövetbársony |
| Az ülés szélessége: | 50 cm |
| Az ülésmélység: | 43 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 49 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Mélység: | 50 cm |
| Szélesség: | 58 cm |
| Szín: | rózsaszín |
| Ülésmagasság: | 39 cm |