SIGNAL MEBLE - Colin Velvet étkezőszék, bézs / fekete
0 / 5
0 / 5
Colin Velvet étkezőszék A Colin Velvet étkezőszék karcsú, időtlen dizájnjával tűnik ki, és Ön maximális kényelemben ülve. A széken az ülőhelye miatt különösen kellemes ülni. A puha bársony kárpitozással kombinált kárpitozás a legmagasabb kényelmet nyújtja. A dekoratív varrások pedig elegánssá teszik a széket. A fekete fém talpat úgy tervezték, hogy ne rontsa el a szék összbenyomását, és mindent egyetlen egésszé egyesít. Colin Velvet étkezőszék bézs színváltozatban
| Termék ID: | #1585971 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövetbársony |
| Az ülés szélessége: | 43 cm |
| Az ülésmélység: | 45 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 34 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Mélység: | 52 cm |
| Szélesség: | 61 cm |
| Szín: | bézs |
| Teherbírás: | 140 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |