SIGNAL MEBLE - Dior Velvet II étkezőszék - eladó, zöld / bükkfa
0 / 5
0 / 5
A Dior Velvet II étkezőszék kiváló választás modern konyhákba vagy étkezőkbe. Különösen érdekelni fogja az egyszerű megmunkálása, és éttermek, szállodák vagy kávézók belső terébe is ajánljuk. A szék egy stabil szerkezetből négy láb, melyek tömör bükkfából készültek. Az ülés és a háttámla bársonyhuzattal van kárpitozva, így biztosítva a kellemes és kényelmes ülést. A Dior Velvet II étkezőszék 130 kg-ig terhelhető. A Dior Velvet II étkező fő előnyei szék Az étkezőszék a modern terekbe illeszkedik A bükkfa lábak kiváló stabilitást biztosítanak Kellemes ülés a bársony kárpitozásnak köszönhetően
| Termék ID: | #1586170 |
| Az alap anyaga: | fa |
| Az ülés anyaga: | bársony |
| Az ülésmélység: | 48 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 40 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Mélység: | 52 cm |
| Szín: | zöldbükkfa |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Ülésmagasság: | 46 cm |