SIGNAL MEBLE - Fin II étkezőszék, natúr fa / fehér
0 / 5
0 / 5
Fin II étkezőszékek A vidéki stílusú étkezőket, éttermeket vagy kávézókat tökéletesen kiegészítik a Fin II étkezőszékek. A tömör fenyőfából készült székek hangulatossá teszik mind a vendéglátóhelyeket, mind az otthonát. A fehér szín tisztasága a természetes ülőfelülettel kombinálva otthonos légkört teremt, amelyre vendégei szívesen emlékeznek. A szék stabilitását a lábakat összekötő rudak támasztják alá. . A tömörfa másik előnye a nagyon hosszú élettartam és az egyszerű karbantartás. Egyszerűen letörölheti a szószt és a kiömlött italt egy nedves ruhával. A széket már összeszerelve szállítjuk, így nem kell aggódnia az összeszerelés miatt. Fin II fenyő étkezőszék masszívum
| Termék ID: | #1585581 |
| Az alap anyaga: | fa |
| Az ülés anyaga: | fa |
| Az ülés szélessége: | 45 cm |
| Az ülésmélység: | 45 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 51 cm |
| Magasság: | 97 cm |
| Mélység: | 45 cm |
| Szín: | fehértermészetes fafenyő |
| Ülésmagasság: | 46 cm |