SIGNAL MEBLE - Icarus étkezőszék, fekete / ezüst
0 / 5
0 / 5
Icarus étkezőszékIcarus étkezőszék Az Icarus étkezőszék nagyszerű választás modern berendezésű konyhákba vagy étkezőkbe. Kifejezetten lenyűgözi modern feldolgozásával, és éttermek, szállodák vagy kávézók belső terébe is ajánljuk. A szék stabil felépítéssel van felszerelve, amely fém talppal rendelkezik, amely krómból készült. A felhasznált anyagok tartósságot és szilárdságot adnak a széknek. A szék maximális teherbírása 120 kg. Az ülőrész és a háttámla kényelmes öko bőrrel kárpitozott. Ezen kívül a háttámladúsan párnázott és ennek köszönhetően pamutban érezheti magát.
| Termék ID: | #1585680 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bőr |
| Az ülés szélessége: | 45 cm |
| Az ülésmélység: | 43 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 57 cm |
| Magasság: | 107 cm |
| Szín: | fekete |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 50 cm |