SIGNAL MEBLE - Latia étkezőszék, szürke / fehér
0 / 5
0 / 5
Latia étkezőszék szürke színváltozatbanLatia étkezőszék Eco borítású bőr az anyag legjavát kínálja. A szék könnyen karbantartható és tisztítható, nem érzékeny a kopásra és jól néz ki. A szék díszítő eleme mindig két színárnyalat kombinációja. A fényes fém talp mindent egyetlen egésszé egyesít. Egyszerű hintává formázva kényelmes és egyben stabil ülést biztosít. A Latia étkezőszék leginkább a modern étkezőkbe illik. Tisztességes megjelenése azonban semmilyen más belső teret nem sért.
| Termék ID: | #1585823 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bőr |
| Az ülés szélessége: | 42 cm |
| Az ülésmélység: | 42 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 52 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Szín: | szürke |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 46 cm |