SIGNAL MEBLE - Mosso étkezőszék, fehér / tölgy
0 / 5
0 / 5
A Mosso étkezőszék kiváló választás modern konyhákba vagy étkezőkbe. Különösen érdekelni fogja az egyszerű megmunkálása, és éttermek, szállodák vagy kávézók belső terébe is ajánljuk. A szék egy stabil szerkezet négy láb formájában, melyek tömör tölgyfából készültek. Ezt a szerkezetet azután egy fehér háttámlású fa ülőfelület egészíti ki. A Mosso étkezőszék akár 110 kg teherbírással és a színnek köszönhetően tölgy és fehér kombinációja, melyben mi szállítjuk a széket, stílust kap konyhája vagy étkezője. A Mosso étkezőszék fő előnyei Az étkezőszék a modern terekbe illeszkedik A rögzített tölgyfa lábak kiváló stabilitást biztosítanak A szék tölgy színkombinációban kapható és fehér Az étkező Mosso szék terhelhetősége 110 kg
| Termék ID: | #1585380 |
| Az alap anyaga: | fa |
| Az ülés anyaga: | fa |
| Az ülésmélység: | 44 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 36 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Mélység: | 41 cm |
| Szín: | fehértölgy |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 42 cm |