SIGNAL MEBLE - Priam étkezőszék, szürke / ezüst
0 / 5
0 / 5
Priam étkezőszék A Priam étkezőszéket finom vonalak és elegáns megjelenés jellemzi. Diszkrét koncepciójának köszönhetően bármilyen bútorozott helyiségbe illeszkedik. Az ülést szövet borítja. Az anyag olyan tulajdonságokat kölcsönöz a széknek, mint a könnyű karbantartás és a szép megjelenés. A fém talp krómozott, és fényével kiemeli az étkezőszék teljes külsejét. Az alap egy egyszerű hintává van formázva, amelykényelmet nyújt a használat során. Az ülés tetején található praktikus fogantyú lehetővé teszi a szék könnyű kezelését.
| Termék ID: | #1585501 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülés szélessége: | 42 cm |
| Az ülésmélység: | 43 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 54 cm |
| Magasság: | 101 cm |
| Szín: | szürke |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 47 cm |