SIGNAL MEBLE - Ravi étkezőszék, szürke / natúr fa
0 / 5
0 / 5
A Ravi étkezőszék kiváló választás modern konyhákba vagy étkezőkbe. Különösen lenyűgözi majd az egyszerű feldolgozása, és éttermek, szállodák vagy kávézók belső terébe is ajánljuk. A szék szerkezete gumifából. A rostlemezekből készült ülés kellemes szürke szövettel kárpitozott. A Ravi étkezőszék 130 kg-ig terhelhető, a fa és a szürke szín kombinációjának köszönhetően, amelyben ezt a széket szállítjuk, konyhája vagy étkezője stílust kap. A Ravi étkezőszék fő előnyei Az étkezőszék a modern terekbe illeszkedik A szék szerkezete gumifából készült Kellemes ülés a szövet kárpitozásnak köszönhetően A szék fa és szürke kombinációban kaphatóRavi étkezőszék a készlet része
| Termék ID: | #1585128 |
| Az alap anyaga: | fa |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülésmélység: | 44 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 31 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Mélység: | 47 cm |
| Szín: | szürketermészetes fa |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Ülésmagasság: | 45 cm |