SIGNAL MEBLE - Ricardo B Velvet étkezőszék, fekete
0 / 5
0 / 5
A Ricardo B Velvet étkezőszék kellemes tapintású szövettel van bevonvaRicardo B Velvet étkezőszék szék Az étkezőszékek gyakran kemény anyagokból készülnek. Ezért a rajtuk ülni gyakran nagyon kényelmetlen lehet, és arra kényszeríti, hogy néhány perc alatt elfogyasszon mindent, ami a tányérján van. Milyen lenne egy kényelmes székben ebédelni? A Ricardo B Velvet étkezőszék megmutatja, milyen érzés. A teljesen párnázott ülésen kellemes ülni, és a szék szerkezetének egy része sem löki sehova. A finom bársony anyagú kárpitozás elegáns megjelenést kölcsönöz a széknek. A fém talp stabilitást biztosít a használat során, és nem befolyásolja a szék összbenyomását. széket bármilyen módon. p>
| Termék ID: | #1586055 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövetbársony |
| Az ülés szélessége: | 51 cm |
| Az ülésmélység: | 45 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 40 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Szélesség: | 55 cm |
| Szín: | fekete |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |