SIGNAL MEBLE - Smith étkezőszék, bézs / fehér
0 / 5
0 / 5
A szék majdnem olyan, mint egy hercegnő A Smith étkezőszékek klasszikus kinézetűek erős> . A szék háttámlája és ülőfelülete párnázott a maximális kényelem érdekében, és finom mintájú elegáns anyagval van bevonva. Anyaga kellemes tapintású, télen kellemesen meleg, nyáron megakadályozza az izzadást. A szék szerkezete és lábai fehér színű fából készültek. Csodálatos megjelenésével ez a szék nem csak étkezőket vagy konyhákat emelhet fel, hanem kiválóan alkalmas például éttermekbe, kávézókba vagy egyéb kereskedelmi célokra. A lágy színű kialakítás kiemeli a szék fényűző megjelenését
| Termék ID: | #1585455 |
| Az alap anyaga: | fa |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Garancia: | 5 év |
| Magasság: | 96 cm |
| Mélység: | 45 cm |
| Szélesség: | 42 cm |
| Szín: | fehérbézs |
| Ülésmagasság: | 47 cm |