vidaXL - 4 db műbőr étkezőszék (334190/91/92/93/94/95/96/97/98)
0 / 5
0 / 5
vidaXL 4 db fekete műbőr étkezőszék Ezek a modern kivitelezésű étkezőszékek egyszerre stílusosak és rendkívül kényelmesek. A könnyen tisztítható műbőrrel kárpitozott székek optimális kényelmet biztosítanak. A krómozott acéltalp nagy szilárdságot biztosít. Emellett a gázemelő mechanizmus lehetővé teszi a forgószékek magasságának állítását. Irodai székként is használható.
Színe: fekete
Anyaga: műbőr (60% poliuretán, 30% poliészter, 10% pamut), krómozott acél
Teljes méret: 40 x 43 x (71-85,5) cm (Szé x Mé x Ma)
Talp átmérője: 41 cm
360 fokban forgatható
Gázemelő mechanizmussal
Állítható magasságú: igen
Összeszerelést igényel: igen
A csomag tartalma:
4 db étkezőszék
| Termék ID: | #1585796 |
| Karfa: | Nincs |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Magasság: | 71 cm |
| Mélység: | 43 cm |
| Mennyiség: | 4 db |
| Szélesség: | 40 cm |
| Ülőfelület anyaga: | Műbőr |