vidaXL - 4 db szövet étkezőszék (278407/08/09)
0 / 5
0 / 5
vidaXL 4 db világosszürke szövet étkezőszék A székek kiváló minőségű szövetből készültek; a 4-részes szett esztétikus és ergonomikus kialakítással bír, így otthona fénypontja lesz. Kényelmes helyet kínál a családi vacsorákhoz az étkezőben, vagy a pihenéshez és az olvasáshoz a nappaliban. A vastagon habszivacsozott ülőfelületnek, karfának és háttámlának köszönhetően székünk optimális kényelmet garantál. Ráadásul a fekete vasból és tömör fából készült lábak rendkívül stabillá teszik a széket, és kitűnő strapabíró képességet biztosítanak. A szállítmány 4 étkezőszéket tartalmaz.
Színe: világosszürke
Anyaga: szövet és tömör falábak
Mérete: 62 x 54 x 83,5 cm (Szé x Mé x Ma)
Ülőfelület magassága a talajtól: 50 cm
A szállítmány 4 étkezőszéket tartalmaz
Anyag: Poliészter: 100%
| Termék ID: | #1585060 |
| Karfa: | Van |
| Lábak anyaga: | Fa |
| Magasság: | 83.5 cm |
| Maximális terhelhetőség: | 100 kg |
| Mélység: | 54 cm |
| Mennyiség: | 4 db |
| Szélesség: | 62 cm |
| Ülésmagasság: | 50 cm |
| Ülésmélység: | 45 cm |
| Ülésszélesség: | 51 cm |
| Ülőfelület anyaga: | Textil |