vidaXL - 6 db szövet étkezőszék (275151/52)
0 / 5
0 / 5
6 db sötétszürke szövet étkezőszék Ez a tömör fából készült étkezőszék szett elegáns és időtlen megjelenéssel bír, így nappalija vagy konyhája kiváló kiegészítője lehet. A pihe-puha szövet kárpitnak és a hab bélésnek köszönhetően a székek rendkívül kényelmesek. A háttámlát díszítő gombok kiemelik a klasszikus megjelenést. A küldemény 6 db étkezőszéket tartalmaz. Könnyen összeszerelhető.
Színe: sötétszürke
Anyaga: fa váz és szövet kárpit
Mérete: 42 x 52 x 96 cm (Szé x Mé x Ma)
Ülőfelület mélysége: 39 cm
Ülőfelület magassága a talajtól: 42 cm
A szállítmány 6 étkezőszéket tartalmaz
Könnyen összeszerelhető
Anyag: Poliészter: 100%
Maksimális 110 kg ülésenként. Legyen tudatában a nyílt tűz és más erős hőforrások kockázatának a termék környezetében.
| Termék ID: | #1585840 |
| Karfa: | Nincs |
| Lábak anyaga: | Fa |
| Magasság: | 96 cm |
| Mélység: | 52 cm |
| Mennyiség: | 6 db |
| Szélesség: | 42 cm |
| Ülésmagasság: | 42 cm |
| Ülésmélység: | 39 cm |
| Ülőfelület anyaga: | Textil |