Lastva - Fotoalbum 280x350mm Lastva Grande 3217 80 fényképhez 4 féle minta (3217)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #9544 |
| Cikkszám: | 3217 |
| EAN kód: | 8606013569477 |
| Akciós: | Igen |
| Főkategória: | Ajándék, dekoráció |
| Hosszúság (cm): | 28 cm |
| Kedvezmény: | 13 |
| Kifutó termék: | Igen |
| Magasság (cm): | 1 cm |
| Szélesség (cm): | 35 cm |
| Terméktípus: | Fotóalbum |