Canon - Yellow Label A/3 Fénymásolópapír 80 gramm 500 Ív/Csomag (CAN380YLP-100)
0 / 5
0 / 5
Minőségi fénymásolópapír a precíz nyomtatási igényekre. Canon Yellow Label A/3 Fénymásolópapír 80 gramm 500 ív/csomag Irodai papír általános használatra, fekete- fehér másoláshoz, lézernyomtatáshoz, tintasugaras nyomtatáshoz és faxoláshoz. Gazdaságos megoldás a mindennapi munkához az irodákban. 500 ív/csomag. A papír súlya: 80 gramm/m2 Klórmentesen fehérített irodai papír. A termék súlya miatt elképzelhető, hogy plusz szállítási költséggel kell számolnia. A pénztár oldalon ellenőrizze a szállítási díjakat.
| Termék ID: | #3922379 |
| Cikkszám: | CAN380YLP-100 |
| EAN kód: | 8713878092283 |
| Főkategória: | Irodaszer |
| Hosszúság (cm): | 43.6 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Lapok száma: | 500 |
| Magasság (cm): | 5.2 cm |
| Papír mérete: | A/3 |
| Papírsúly (gr): | 80 |
| Súly (gr): | 5080 gr |
| Súly (kg): | 5.08 |
| Szélesség (cm): | 30.6 cm |
| Terméktípus: | Fénymásolópapír |