Fénymásolópapír A4 160g IQ COLOR GN27 Pasztell ZÖLD (IQC416/P/GN27)
0 / 5
0 / 5
Magas minőségű, kétoldalas másolásra és nyomtatásra is alkalmas, anyagában színezett másolópapír. Felhasználható fénymásoláshoz, tintasugaras és lézernyomtatókhoz Alaptömege 160 g / m2 , Méret: A4 Kiszerelés: 100 csomag / raklap Katalóguskód: 21727
| Termék ID: | #3919219 |
| Cikkszám: | IQC416/P/GN27 |
| EAN kód: | 9003974400631 |
| Rendelési kód: | 21727 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 3 cm |
| Termék magassága: | 0.5 cm |
| Termék szélessége: | 2.1 cm |