Fénymásolópapír A4 160g Iq Sun Yellow (iqc416isy40)
0 / 5
0 / 5
Katalóguskód: 25223
| Termék ID: | #3922002 |
| Cikkszám: | IQC416ISY40 |
| EAN kód: | 9003974001029 |
| Rendelési kód: | 25223 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 2.97 cm |
| Termék magassága: | 0.55 cm |
| Termék szélessége: | 2.1 cm |