Fénymásolópapír SRA3 250g, 125ív/csomag, Coated glossy COLOR COPY (CCCG250SRA3)
0 / 5
0 / 5
Ezek a bevont papírok tökéletes minőséget biztosítanak a felhasználónak lézerberendezésekben történő nyomtatás során. Speciális, mindkét oldalán bevont papír, amely elsősorban reprezentációs és bemutató anyagok - fényképek, katalógusok, naptárak vagy névjegykártyák - nyomtatására alkalmas. A papírok matt és fényes kivitelben kaphatók. 6 csomag/karton A Mondi papírgyár számára nagyon fontos a környezetvédelem, melyet többek között a Color Copy CO2 semlegességével is képvisel. A karbonsemleges termékek fontos mérföldkövei földünk megmentésének a klímakatasztrófától. Katalóguskód: 25217
| Termék ID: | #3922037 |
| Cikkszám: | CCCG250SRA3 |
| EAN kód: | 9003974425993 |
| Rendelési kód: | 25217 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.2 cm |
| Termék magassága: | 3.1 cm |
| Termék szélessége: | 4.5 cm |