Fénymásolópapír SRA3 300g, 125ív/csomag, COLOR COPY (CC330320X450B)
0 / 5
0 / 5
Color Copy egy ideális papír színes nyomtatáshoz, garantáltan élethű szineket, brilliáns színes másolási és tökéletes nyomtatási eredményeket biztosít! Legnépszerűbb felhasználási területei prezentációk, meghívók, brossúrák készítése! 5csomag/karton A Mondi papírgyár számára nagyon fontos a környezetvédelem, melyet többek között a Color Copy CO2 semlegességével is képvisel. A karbonsemleges termékek fontos mérföldkövei földünk megmentésének a klímakatasztrófától. Katalóguskód: 26889
| Termék ID: | #3919444 |
| Cikkszám: | CC330320X450B |
| EAN kód: | 9003974417417 |
| Rendelési kód: | 26889 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 3.22 cm |
| Termék magassága: | 0.43 cm |
| Termék szélessége: | 4.52 cm |