FÉNYMÁSOLÓPAPÍR TEKERCSES Standard 90G 594mm 50m (PLO90/594/50ST/H)
0 / 5
0 / 5
Magas fehérségű, gyorsan száradó papír plotter berendezésekben történő nyomtatáshoz, pl. fekete-fehér és színes bemutató anyagok, építési tervek, fotók, plakátok, reklámanyagok, stb. nyomtatásához. Mag átmérője 50 mm, grammsúly 90 g, hossz 50 m. 3 tekercs/karton Katalóguskód: 25240GPSR: Orink Hungary Kft. ; H-1151 Budapest, Károlyi Sándor út 160. ; info@orinkhungary. hu; https://orink. hu/
| Termék ID: | #3921211 |
| Cikkszám: | PLO90/594/50ST/H |
| EAN kód: | 9002307012336 |
| Rendelési kód: | 25240 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.03 cm |
| Termék magassága: | 1.03 cm |
| Termék szélessége: | 0.594 cm |