Másolópapír, digitális SRA3 160g. (320x450mm) Fabriano Multipaper 250 ív/csomag (53504532) - cartridge
0 / 5
0 / 5
MULTIPAPER egy ideális papír színes nyomtatáshoz, garantáltan élethű szineket, brilliáns színes másolási és tökéletes nyomtatási eredményeket biztosít! Legnépszerűbb felhasználási területei prezentációk, meghívók, brossúrák készítése!5csomag/karton 100csomag/raklap Katalóguskód: 42639
| Termék ID: | #3922067 |
| Cikkszám: | 53504532 |
| EAN kód: | 8001348171348 |
| Rendelési kód: | 42639 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 4.5 cm |
| Termék magassága: | 0.5 cm |
| Termék szélessége: | 3.2 cm |