Másolópapír, színes, A3, 80g. Fabriano CopyTinta 250ív/csomag. pasztell púder (66029742)
0 / 5
0 / 5
Magas minőségű, kétoldalas másolásra és nyomtatásra is alkalmas másolópapír. Ezekkel az intenzív színekkel semmi sem gátolja kreativitását, használja szakmai célokra, a háztartásban rajzolásra vagy barkácsolási segédanyagként. Kiválóan alkalmas gyermekek számára kreatív anyagként, fantáziájuk kibontakoztatásához. Katalóguskód: 42752
| Termék ID: | #3922055 |
| Cikkszám: | 66029742 |
| EAN kód: | 8001348160304 |
| Rendelési kód: | 42752 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 4.2 cm |
| Termék magassága: | 0.3 cm |
| Termék szélessége: | 3 cm |