Papírgaléria - Prémium Meghívó Papír A/3 270 gramm Millenium Ezüst Lézer 20 ív/Csomag (207325)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3919172 |
| Cikkszám: | 207325 |
| EAN kód: | 5903069015099 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 42.7 cm |
| Magasság (cm): | 0.8 cm |
| Súly (gr): | 720 gr |
| Súly (kg): | 0.72 |
| Szélesség (cm): | 30.2 cm |
| Szín: | Ezüst |
| Színcsoport: | Millenium |
| Terméktípus: | Meghívó |