Papírgaléria - Prémium Meghívó Papír A/4 220 gramm 20 Ív Granite Krém Lézer És Tintasugaras Nyomtatóhoz (200402)
0 / 5
0 / 5
A dekor karton ünnepi, vagy különleges dekorációk készítéséhez. Dekorációs Exkluzív Karton Mérte: A/4 Súlya: 220 gramm Csomag mérete: 20 ív/csomag Szín: GRANITE KRÉM Lézer és tintasugaras nyomtatóhoz ajánlott. A 220-250 g/m súlyú kartonok elsősorban névjegykarton készítéséhez alkalmasak, de ideálisak dekorációs célokra (esküvői üdvözlőkártyák, meghívók, asztal- és terem-, vagy egyéb dekorációk készítésére).
| Termék ID: | #3922170 |
| Cikkszám: | 200402 |
| EAN kód: | 5903069984685 |
| Ajánlott nyomtató: | Lézer |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 30.4 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Kiszerelés mennyiség: | 20 |
| Magasság (cm): | 0.4 cm |
| Papír mérete: | A/4 |
| Papírsúly (gr): | 220 |
| Súly (gr): | 280 gr |
| Súly (kg): | 0.28 |
| Szélesség (cm): | 21.7 cm |
| Szín: | Krém |
| Színcsoport: | Granite |
| Terméktípus: | Meghívó |