Papírgaléria - Prémium Meghívó Papír A/4 220 gramm 20 Ív Olimpia Gyöngyfehér Lézer Nyomtatóhoz (203403)
0 / 5
0 / 5
A dekor karton ünnepi, vagy különleges dekorációk készítéséhez. Dekorációs Exkluzív Karton Mérete: A/4 Súlya: 220 gramm Csomag mérete: 20 ív/csomag Szín: OLIMPIA GYÖNGYFEHÉR Lézer nyomtatóhoz ajánlott. A 220-250 g/m súlyú kartonok elsősorban névjegykarton készítéséhez alkalmasak, de ideálisak dekorációs célokra (esküvői üdvözlőkártyák, meghívók, asztal- és terem-, vagy egyéb dekorációk készítésére).
| Termék ID: | #3922038 |
| Cikkszám: | 203403 |
| EAN kód: | 5903069017147 |
| Ajánlott nyomtató: | Lézer |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 30.3 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Kiszerelés mennyiség: | 20 |
| Magasság (cm): | 0.8 cm |
| Papír mérete: | A/4 |
| Papírsúly (gr): | 220 |
| Súly (gr): | 280 gr |
| Súly (kg): | 0.28 |
| Szélesség (cm): | 22 cm |
| Szín: | Gyöngyfehér |
| Színcsoport: | Olimpia |
| Terméktípus: | Meghívó |