Papírgaléria - Prémium Meghívópapír A/4 100gr millenium világoskék lézer és tintasugaras 50 ív/csomag (206208)
0 / 5
0 / 5
Levélpapír, jó kívánságokhoz és üzenetkehez, szülinapra, ünnepekre, babaváróra, esküvőre. Elegáns levélpapírok többféle mintával, színárnyalattal és textúrával. Ünnepi alkalmakra, meghívók készítéséhez vagy ajándékkésőként ajánljuk. A papír minősége miatt kiváló kalligráf technikához is. A csomag 50 ív levélpapírt tartalmaz. Mérete: A/4 Súlya: 100 gramm
| Termék ID: | #3919245 |
| Cikkszám: | 206208 |
| EAN kód: | 5903069023810 |
| Főkategória: | Ajándék, dekoráció |
| Hosszúság (cm): | 33.2 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés mennyiség: | 50 |
| Magasság (cm): | 0.1 cm |
| Súly (gr): | 40 gr |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Szélesség (cm): | 22 cm |
| Szín: | Világoskék |
| Terméktípus: | Levélpapír |