Eliminator Lighting - Stinger Spot 30 Spot (STINGER-SPOT-30)
0 / 5
0 / 5
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:Az Eliminator Lighting Stinger Spot 30 egy mini mozgófej fényes, 30 wattos LED-forrással és fejlett optikával. Kompakt méreteinek és kis súlyának köszönhetően ideális mobil művészek, kis klubok és bárok, jégpályák, bowling központok vagy bármilyen mobil produkció számára. A 7 szín plusz fehér, 7 GOBO plusz folt a külön színkörön, a Stinger Spot 30 tiszta fényizgalmat biztosít gyorsan mozgó sugarakkal és színváltozásokkal. Gördülési és billentési inverziós móddal rendelkezik, amely arra készteti az egyik fejet, hogy az ellenkezőjét csinálja a másiknak, amikor csatlakoztatva van. A vezérlési módszerek a következők: DMX-512, ahol létrehozhatja saját jeleneteit, aktív hangmódot, elsődleges/másodlagos módot vagy automatikus módot 8 beépített műsorral. Fényforrás: 30W fehér LED Sugárszög: 13 fok Színkör: 7 szín + nyitott, szivárványos görgető hatás GOBO kerék: 7 GOGO + nyitott, GOBO rázó hatás 2 DMX csatorna mód: 4 vagy 12 csatorna Mozgás: 540 fokos elforgatás / 190 fokos döntés + forgatás/döntés inverziós mód Vezérlési módok: DMX-512, elsődleges/másodlagos, automatikus, aktív hang 8 belső program Kézi fókusz Tompítás 0-100% Stroboszkópos hatások Ventilátoros hűtés 4 gombos DMX kijelző a hátlapon Omega tartót tartalmaz kábeles digitális kommunikációs hálózattal Adatkapcsolat 3 tűs DMX aljzatokon keresztül
| Termék ID: | #5112786 |
| Bemenet: | XLR |
| Bemeneti teljesítmény: | 42 W |
| Fényforrás: | LED |
| Gyártás helye: | Kína |
| Kimenetek: | XLR |
| LED teljesítmény: | 30 W |
| LED típus: | Fehér |
| Lézer: | Nem |
| Sugárzási szög: | 13° |
| Súly: | 3 kg |
| Szín: | Fekete |
| Típus: | LED Moving Head |