Light4Me - Frame 7x12 LED RGBW LED PAR (FRAME-PAR-7X12-LED-RGBW)
0 / 5
0 / 5
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:Modern LED színpadi spotlámpa neon és szivárvány effektusokkal, szokatlan és innovatív megoldásokat kereső világítástervezők számára. A hagyományos hét LED-es rendszer mellett mindegyik körül egy-egy fénykeret található a berendezésben, melynek elrendezése méhsejtre emlékeztet. Ez a megoldás lehetővé teszi további fényeffektusok létrehozását és a világítási rendszer megkülönböztetését a többitől. Ezenkívül a Frame Par érdekes fejlesztést mutat a CTB és CTO konverziós szűrők formájában, amelyek lehetővé teszik a fény színhőmérsékletének megváltoztatását. A precíz színkeverési rendszer lehetővé teszi, hogy több mint 16 millió kombinációt tartalmazó palettával dolgozzon.
| Termék ID: | #5112203 |
| Bemeneti teljesítmény: | 55 W |
| Fényforrás: | LED |
| LED teljesítmény: | 12 W |
| LED típus: | RGBW |
| Sugárzási szög: | 26° |
| Súly: | 4,18 kg |
| Szín: | Fekete |
| Típus: | PAR |