Light4Me - MULTIPHASE LED UV wash strobe Effet de lumière (MULTIPHASE)
0 / 5
0 / 5
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:A Light4Me Multiphase a legmodernebb IR vezeték nélküli, távirányítós, multieffektus LED lámpa (5 az 1-ben), ideális bármilyen eseményhez. A készülék ideális diszkók, táncklubok, születésnapi bulik, bálok, DJ-partik és mindenféle táncos és szórakoztató rendezvények lebonyolítására. A Light4Me többfázisú LED-effektus több fényforrással rendelkezik a változatos és nagyon dinamikus színpadi világítás létrehozásához. Ezek közé tartozik a LED-dóm, amely lehetővé teszi a tükrözött diszkólabdára emlékeztető hatás létrehozását, az RGBW színpalettán működő 4 mosó LED a színpad vagy a táncparkett megvilágítására, 3 UV+W LED, amelyek bizonyos színeket ultraibolya fényben fluoreszkálnak és lehetővé teszi stroboszkópos hatások, valamint vörös és zöld lézer létrehozását. A Light4Me többfázisú effektus egy kompakt házzal rendelkezik, és egy rögzítőkonzollal rendelkezik a színpadi világítás könnyű felszereléséhez bárhol. Egy egyszerű vezérlő biztosítja a vezeték nélküli távvezérlést. A készülék hátulján található egy 3 tűs XLR bemenet és kimenet a LED effektus DMX protokollon keresztüli vezérléséhez, valamint egy digitális kijelzőből és 4 gombból álló vezérlőpanel. Ezekkel módosíthatja a beállításokat a menüben, valamint választhat a négy üzemmód közül: Auto, Sound, DMX és Master/Slave.
| Termék ID: | #5111628 |
| Bemeneti teljesítmény: | 60 W |
| Fényforrás: | Osram LED |
| Gyártás helye: | Kína |
| LED teljesítmény: | 2 W |
| LED típus: | RGBW |
| Lézer: | Igen |
| Lézer típus: | RG |
| Súly: | 2 kg |
| Szín: | Fekete |
| Típus: | LED Ball |