Cre Art - Gyapjú Kártolt Narancssárga Színű 100 gramm/Csomag (FECA0006)
0 / 5
0 / 5
Nélkülözhetetlen eszköz szövéshez, valamint fonáshoz. Kártolt gyapjú, narancssárga kb. 0,1 kg/cs. Kártolt gyapjú babakészítéshez, nemezeléshez, töméshez. A színes kb. 10 dkg-os, a fehér kb. 0,5 kg-os kiszerelésben kapható.
| Termék ID: | #5602867 |
| Cikkszám: | FECA0006 |
| EAN kód: | 5996368143747 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 14 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Magasság (cm): | 12 cm |
| Súly (kg): | 0.1 |
| Szélesség (cm): | 21 cm |
| Szín: | Narancssárga |
| Terméktípus: | Gyapjú |