Cre Art - Gyapjú Kártolt Natúr Színű Kb. 500 gramm/Csomag (FECA0007)
5 / 5
5 / 5
Nélkülözhetetlen eszköz szövéshez, valamint fonáshoz. Kártolt gyapjú natúr 0,5 kg/cs. Kártolt gyapjú babakészítéshez, nemezeléshez, töméshez. A színes kb. 10 dkg-os, a fehér kb. 0,5 kg-os kiszerelésben kapható.
| Termék ID: | #5603316 |
| Cikkszám: | FECA0007 |
| EAN kód: | 5996368073358 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 30 cm |
| Magasság (cm): | 30 cm |
| Súly (kg): | 0.5 |
| Szélesség (cm): | 40 cm |
| Szín: | Natúr |
| Terméktípus: | Gyapjú |