PRECIOSA - Amore - Szeretetfény - PRECIOSA kristály fülbevaló
0 / 5
0 / 5
Ha Ön szereti a finom, elegáns ékszereket, amelyek szépen kiegészítik a ruháit, akkor ezek a rozsda- és hipoallergén (ólom és nikkelmentes) acélból készült fülbevalók eredeti Preciosa kövekkel az Ön számára készültek. A tökéletesen csiszolt szív alakú kristályköveket finom ezüstszínű fémbe foglalták. A fülbevalóhoz egy passzoló szív alakú nyaklánc is megvásárolható. A fülbevaló átszúrós típusú, fém lefogók tartoznak hozzá. Ezért kiváló választás az Amore fülbevaló:
Eredeti Preciosa kristállyal készült
Alkalmas mindennapi viseletre is
.
| Termék ID: | #131621 |
| Cikkszám: | 2031 00 |
| EAN kód: | 8595050177601 |
| Anyaga: | ródiummal bevont ékszerfém, Cseh kristály |
| Bruttó súly: | 28 g |
| Hosszúság: | 0 mm |
| Magasság: | 9 mm |
| Nettó súly: | 1 g |
| Szállítási költség: | 1800 Ft |
| Szélesség: | 10 mm |
| Szín: | 00 fehér |