PRECIOSA - Singularis - Páratlan csillogás - PRECIOSA kristály fülbevaló
0 / 5
0 / 5
A lenyűgöző Singularis ezüst medál egyedi kialakítású. Két különböző színű kőből áll, amelyeket egy kristálygyűrű köt össze. Egyedi csatjának köszönhetően tökéletesen illeszkedik. A kő rendhagyó rögzítésének köszönhetően viselése során mindig látni fogja a két színes részét. Egy egyszerű kristálykör közepén két egyedi kő található, amelyeket még mindig hagyományos préseléssel készítenek három évszázada. Ahogyan egy fekete lyuk magához vonz minden tárgyat, beleértve a fényt is, úgy ékszereink is vonzzák a tekintetet. Ahogyan az egyes csillagképeket a különböző csillagok és formák lenyűgöző összjátéka hozza létre, úgy a Crystal Sky kollekció ékszerei is úgy lettek megtervezve, hogy kombinálhatók legyenek. Az egyéniség és a különleges stílus uralja most a divatvilágot. A különböző elemek kreatív kombinációja tökéletesen kifejezi minden nő személyiségét. Egy ilyen különleges ékszer tökéletesen kiegészíti az öltözékét. .
| Termék ID: | #131415 |
| Cikkszám: | 6117 70 |
| EAN kód: | 8595050180212 |
| Anyaga: | ródiummal bevont ezüst 925/1000, Cseh kristály |
| Bruttó súly: | 51 g |
| Hosszúság: | 0 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Nettó súly: | 13.4 g |
| Szállítási költség: | 1800 Ft |
| Szélesség: | 16 mm |
| Szín: | 70 színes |