AGT - MG51-S
0 / 5
0 / 5
Önjáró benzines fűnyíró AGT MG51-S Ajánljuk közepes- és nagyméretű kertekbe, profi használatra kb. 1200 m2-es területig A Media Line fűnyíró széria tervezésénél az elsődleges szempont a hatékony súly - lóerő arány elérése, a kézre visszaható rezgésszint csökkentése, valamint alacsony zajszint elérésére volt. Önjáró fűnyíró. 41 kg-os könnyített súlyával kevésbé fáradtságos a fűnyíró irányítása. Az egyik lépés a tökéletes pázsit felé a tökéletes fűhosszúság. Az 51 cm-es vágási szélességű, edzett acél kés pontos és egyenletes vágási felületet nyújt. A késház speciális profilja jó légáramlást eredményez és gátolja az elakadást. 4,5 LE-s teljesítményű (175 cm³), 4 ütemű, OHV benzinmotorral szerelve. A 7 pozíciós központi magasságállítás révén beállítható az általunk kívánt vágásmagasság 25-75 mm-ig. 5 funkció: - levágott fű tartályba való gyűjtése - hátsó kidobása - oldalsó - mulcsozás - öntisztítás A vágóasztal és a kés kialakítása sima és hatékony fűnyírást biztosít, miközben a fűgyűjtőt teljesen megtelíti. A széles kidobóalagút pedig alapos fűgyűjtést tesz lehetővé. Ergonomikus, puha markolatával kényelmes fűvágást eredményez a kertben. A tolókar magassága igény szerint állítható. Az acél kaszaház és az első műanyag védőburkolat megvédi a késházat a külső sérülésektől. 250 és 200 mm átmérőjű, zárt csapágyas, jól tapadó kerékfelületű kerekek. Műanyag borítású + textil belsővel rendelkező fűgyűjtő (65 l). Aerodinamikus kialakítású, így a levágott fű fokozatosan és teljesen megtelíti a tartályt. Gyorskapcsos rendszerével egyszerűen rögzíthető/levehető. Műszaki adatok: Teljesítmény: 4,5 LE Súly: 41 kg
| Termék ID: | #5468214 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 65 L |
| Motor teljesítmény: | 4.1 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 33.5 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 51 cm |