AL-KO - LM 46 S Greenzone E5 (113914)
5 / 5
5 / 5
Nagyteljesítményű négyütemű OHV benzinmotor
Stabil acéllemezház
Központi magasságállítás 7 fokozatban
Önjáró
Stabil acéllemezház. Nagyteljesítményű négyütemű OHV benzinmotor. Robusztus és ergonómikusan alakított tolókar. Berántókötél a tolókaron. Csiszolt acélkések. Szövet fűgyűjtó fémkerettel. Központi magasságállítás 7 fokozatban. APL Tech 140 OHV motor, 46 cm Müszaki adatokA gép teljesítménye:2,0 kW (2,72 LE) 2900/perc fordulatszámonLökettérfogat:140 cm³Vágásszélesség:46 cmKerékmeghajtás:IgenMulcsozási funkció:NemKözponti vágásmagasság-beállítás:IgenMinim lis vágásmagasság:30 mmMaximális vágásmagasság:60 mmFűgyűjtő térfogat:60 lAnyag (ház):AcéllemezKerékcsapágy:NemVág s mag. lefok. sz. :7 DarabElső kerék átmérője:17,5 cmAjánlott terület:Akár 1400 m2
| Termék ID: | #5467639 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 60 L |
| Motor teljesítmény: | 2.72 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 31 kg |
| Vágásmagasság: | 30 - 60mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |