AL-KO - Moweo 46.5 Li (119706)
5 / 5
5 / 5
Gyártó: AL-KO Modell: Moweo 46.5 Li Leírás: Az AL-KO legnagyobb akkumulátoros fűnyírója az acéllemezből készült házával győz meg minket. Az AL-KO Moweo 46.5 Li akkumulátoros fűnyírót Németországban tervezték, Ausztriában gyártották. Az innovatív alkatrészeknek köszönhetően mint a lítium-ion akkumulátor töltésszint jelzővel az AL-KO Moweo 46.5 Li az Ön kertjének hosszú távú partnere. Tulajdonságok:
Akkumulátor típusa: 36 V / 4 Ah / Li-Ion
Fűgyűjtő űrtartalma (liter): 70
Funkció: Vágás, Gyűjtés
Késház: Acéllemez
Gyepfelület (m²): 400
Vágási magasság: 25-75 mm
Vágási magasság állítás: kerekenként-/ tengelyenként, 7-fokozat
Tömeg (kb.): 28
| Termék ID: | #5468190 |
| Akkufeszültség: | 36 V |
| Akkumulátor töltési idő: | 1.5 óra |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 70 L |
| Önjáró fűnyíró: | Nem |
| Típus: | Akkumulátoros fűnyíró |
| Tömeg: | 28 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |