AS-Motor - AS 420 ProClip 4T (G47000204)
0 / 5
0 / 5
AS 420 ProClip 4T Kicsi, könnyű, agilis. 30 kg-os tömegével és 42 cm-es vágásszélességével az AS-Motor AS 420 ProClip 4T tökéletes választás szűk és kanyargós helyeken történő fűnyíráshoz. Az 5,7 LE Briggs&Stratton motor nem csak elegendő teljesítményt nyújt, hanem aszimmetrikus elhelyezésével tökéletes tömegelosztást biztosít a könnyű kezelhetőségért. A fűnyíró háromszoros főtengely csapágyazással rendelkezik, hogy a nem időben észrevett akadályok ne tegyenek kárt a motorban. A csapágyazott ék alakú első kerekek minimálisra csökkentik az elfekvő fűszálakat a fűnyíró előtt a tökéletes, keréknyom-mentes pázsit érdekében. Takarítson meg időt és pénzt a mulcsozással A mély mulcsharang és a speciális kés tökéletes mulcsozási eredményt biztosít. A mulcsozó kés levágja az akár 18cm-es füvet is és egyúttal olyan turbulenciát hoz létre, amely egyenletesen keveri a fűszálakat a mulcsharangban, így azokat többszörösen összeaprítja. Az apríték szinte láthatatlanul visszakerül a gyepre és az így kialakult talajtakaró megvédi azt a kiszáradástól. Ezen kívül akár 30%-os időmegtakarítást is elérhet a hagyományos gyűjtős fűnyírókhoz képest, mivel nincs szükség a gyűjtőzsák ürítésére és a levágott fű deponálására. Könnyű és mozgékony Kiváló kezelhetőség a 29kg-os össztömeg és az elfordított motor miatt. Akár 30%-os időmegtakarítás Nincs gyűjtőzsák, nincsenek fűkupacok, csak természetes tápanyag utánpótlás Motorvédelem a késtengely csapágyazásával A lehető legjobb motorvédelem a késtengely csapágyazásának és a nyíróéknek köszönhetően Robusztus felépítés Horganyzott acél mulcsharang erősített éllel. Erős magasságállító sín.
| Termék ID: | #5468222 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Nincs |
| Motor teljesítmény: | 4.6 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 29 kg |
| Vágásmagasság: | 40 - 80mm |
| Vágószélesség: | 42 cm |