AWTools - AW70078
0 / 5
0 / 5
Termékleírás: Robusztus és tartós benzines fűnyíró 6,0 LE teljesítménnyel és 224 köbcentiméteres motorral. . Tartós acél test. Központi 8 fokozatú vágási magasság állítás. Az ergonomikus összecsukható fogantyú megkönnyíti a tárolást. Ital panel. Elülső fogantyú a könnyű hordozhatóságért. A nagy kerekek golyóscsapágyakra vannak felszerelve. Könnyű textilkosár műanyag borítással fűhöz. Oldalsó és hátsó ürítés, fűnyírás fűfogó nélkül, fűnyírás fűfogóval, lombgyűjtés, mulcsozás. Nagyobb területű kertekhez vagy pázsitokhoz tervezték. Műszaki adatok Motor: 6,0 LE, 4 ütemű, 224cc, DV224. Motor fordulatszám: 2800-3000 ford/perc. Vágási szélesség: 530 mm. Kaszálás állítás: központi, 8 fokozatban. Vágási magasság: 25-75 mm. Fűgyűjtő kapacitás: 65 liter. Test anyaga: acél. Kerékméret: elöl 20 cm / hátul 28 cm. Hangteljesítmény: 96 db(A). Nettó súly: 39 kg.
| Termék ID: | #5468209 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 65 L |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 39 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 53 cm |