Bosch - ARM 3400 (06008A6103)
0 / 5
0 / 5
A Bosch ARM 3400 elektromos fűnyíró számos előnyös tulajdonsággal rendelkezik pl. : nagyon könnyű mindössze 11 kg és ergonomikusan kialakított központi hordfogantyúval is felszerelt így egyszerű és kényelmes a szállítása. Az erőteljes, 1300 wattos Powerdrive motor a nagy 15 Nm forgatónyomatékkal a magas és dús fűben is könnyedén halad. Az innovatív gyepfésű biztosítja a hatékonyabb, szegélyhez közeli fűnyírást a falak, ágyások és a gyepszegélyek mentén is. A Bosch ARM 3400 elektromos fűnyíró vágási szélessége 340 mm. A központi vágásmagasság beállítás 5 fokozatban történik, 20 mm - 70 mm. A 40 literes fűtartó láda lehetővé teszi a folyamatos munkavégzést. A fűnyíró Ergoflex rendszerű nyelének kiváló kialakítása elősegíti a fűnyíró fáradtságmentes vezetését és a törzs egészséges tartását. A duplán összehajtható nyél és az ideálisan elhelyezhető fűgyűjtő segíti elő a nagyfokú helytakarékosságot. A fűnyíró kábelfeszítővel is felszerelt a kábel vagy a gép sérülésének megelőzésére.
| Termék ID: | #5468009 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 40 L |
| Teljesítmény: | 1300 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 11 kg |
| Vágásmagasság: | 20 - 70mm |
| Vágószélesség: | 34 cm |