Bosch - Rotak 320 (0600885B00)
3 / 5
3 / 5
Gyártó: Bosch Modell: Rotak 320 Tulajdonságok:
Nagyobb erő kisebb súly mellett
Kompakt: könnyű, de ennek ellenére erőteljes fűnyíró kis gyepfelületekhez
Erőteljes: maximális késre ható erő a Powerdrive motornak köszönhetően még magas fű esetén is
Könnyű: csekély, mindössze 7 kg súly, két kényelmes hordozófogantyúval fáradság nélkül hordozható
Highspeed-Bosch Powerdrive motor
Rendkívüli forgatóerő akár 13 Nm-ig
Csekély súly a könnyű felemelés érdekében
A nagy, készülékházba integrált fogantyúknak köszönhetően kényelmes a szállítása
2 fokozatban állítható fogantyúmagasság
Jó fordulékonyság
Tengelyenkénti magasságállítás szerszám nélkül, 3 fokozatban
Motorteljesítmény: 1.000 W
Forgatónyomaték: 13 Nm
Vágásszélesség: 32 cm
Késrendszer: Sarlókés
A gép súlya: 6,8 kg
Fűgyűjtő térfogata: 28 l
Vágásmagasság: 20-60 mm
Vágásmagasság-beállítás: 3 fokozat, tengelyen
Fogantyú fajta: Classic-nyél
| Termék ID: | #5467643 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 28 L |
| Önjáró fűnyíró: | Nem |
| Teljesítmény: | 1000 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 6.8 kg |
| Vágásmagasság: | 20 - 60mm |
| Vágószélesség: | 32 cm |