Einhell - GC-EM 1536 (3400150)
4 / 5
4 / 5
Erős Carbon power motor nagy forgatási nyomatékkal 5 fokozatú, központi vágómagasság állítás Állítható magasságú irányító szár Összecsukható irányító szár gyorsszorító funkcióval Beépített fogantyú a könnyű szállításhoz Kábelhúzás mentesítő Nagy kerekek - kíméli a füvet, nagy felületű kerekek Fűgyűjtő töltésszint jelzővel Minőségű, ütésálló műanyag ház Max. 600 m2 gyepfelületre ajánlott Szélhez közeli vágás Kis súly - könnyű munka! Kétpontos biztonsági kapcsoló A GC-EM 1030 elektromos fűnyíró kiváló minőségű, nagy teljesítményű készülék minden igényes hobbykertész számára. Közepes gyepfelületek nyírásakor a legmagasabb igényeknek is eleget tesz. Erős, 1500 wattos Carbon-Power motorja nagy forgatási nyomatékával a sűrű növényzetben is kiválóan vág. Öt fokozatú, központilag állítható vágási magasságnak köszönhetően könnyen és egyedileg kiválasztható a vágómagasság. Különlegesen ergonomikus munkavégzést tesz lehetővé a vezetősín bármilyen testmagassághoz lehetséges, egyszerű beállítása. A GC-EM 1536 600 m2 alatti gyepfelületre ajánlott. A hálózati kábel kopás okozta húzóterhelés ellen védett. A Highwheeler nagy kerekei kímélik a gyepet és megkönnyítik a nehéz terepen végzett munkát. A körülbelül 38 literes fűgyűjtő zsák nagy felületen végzett munkához is elegendő és a szintjelző segítségével egyetlen pillantásra mutatja, ha ki kell üríteni. Az erős ház minőségi, ütésálló műanyagból készül, ezért rendszeres használatot és hosszú élettartamot tesz lehetővé. A fűnyíró praktikus, integrált fogóval felszerelt a könnyű szállításhoz. Ezenkívül gyorsszorító funkciós, összecsukható szárú, így kis helyen tárolható. PARAMÉTEREK Elektromos hálózat 220-240 V | 50 Hz Teljesítmény 1500 W Üresjárati fordulatszám 3400 min^-1 Vágásszélesség 36 cm Vágási magasság beállító kar 5 settings | 25-65 mm | central Gyűjtőzsák űrtartalma 38 L Első kerék átmérője 140 mm Hátsó kerék átmérője 200 mm
| Termék ID: | #5468111 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 38 L |
| Teljesítmény: | 1500 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 10 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 65mm |
| Vágószélesség: | 36 cm |