Einhell - GC-PM 40/2 (3404833)
0 / 5
0 / 5
Termékinformációk:
1 hengeres, 4 ütemű motor
3 fokozatú egyéni kerékvágási magasságállítás
Ergonomikus, összecsukható vezetőléc
Stílusos, masszív műanyag ház
Gyűjtőzsák töltésszintjelzővel és két ürítő fogantyúval
Legfeljebb 800 m2-es pázsithoz ajánlott
A GC-PM 40/2 benzines fűnyíró egy robusztus, nagy teljesítményű eszköz, amely megbízható segédeszköznek bizonyult nagy, max. 800 m2. Egyhengeres négyütemű motorja nagy nyomatékkal rendelkezik. A háromfokozatú, egykerekes vágásmagasság-állításnak köszönhetően a készülék az adott nyírási feladathoz illeszthető: Különböző vágási magasságok állíthatók be – egyéni igényeknek megfelelően. Az összecsukható vezetőlemez lehetővé teszi, hogy a fűnyíró helytakarékosan tárolható, még akkor is, ha nincs sok helye. A GC-PM 40/2 indítókábel-húzója szintén közvetlenül a vezetősínre van felszerelve. Ez könnyen elérhető, hogy a készüléket könnyedén, bosszantó hajlítás nélkül indítsa el. A tartós ház stílusos, erős műanyagból készült. A strapabíró textilfű kollekció töltöttségi szintjelzője segítségével jól látható, ha megtelt. Műszaki adatok: Gyűjtőtartály térfogata 45 l Vágási magasság állítás Igen Vágási magasság állítás max. 60 mm Vágási magasság állítás min. 25 mm Vágási magasság beállítási lépések 3 Vágási magasság beállítási típus Egy kerék Vágási szélesség 40 cm Hengerűrtartalom 132 cm³ Alapjárati fordulatszám max. 2900 perc^-1 Max. ajánlott gyepterület 800 m2 Teljesítmény 2000 W A termék súlya 17,26 kg Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint. Jótállás: 24 hó
| Termék ID: | #5467821 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 45 L |
| Motor teljesítmény: | 2.7 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 17.2 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 60mm |
| Vágószélesség: | 40 cm |