Fieldmann - FZR 4608-B (50003117)
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Fieldmann Modell: FZR 4608-B Leírás: Könnyen használható benzines fűnyíró, 139 cm3-es motorral. Vágási szélessége 46 cm. A vágási magasság 5 pozícióban állítható. A fűgyűjtő edény 50 L befogadására alkalmas. A fűnyíró 30.5 kilogramm, könnyen mozgatható. Műszaki adatok:
3 az 1 - ben rendszerű fűnyírás
Motor: OHV, 139 cc, 2,2 kW
A fűnyíró gépháza: Acél
Munkaszélesség: 46 cm
3 az 1-ben rendszer – gyűjtés és oldalsó kidobás, szárzúzás
Központi nyírásmagasság - 5 állás
Nyírásmagasság 25-75 mm
Gyűjtőkosár: 50 L
Tömeg: 30,5 kg
Műszaki paraméterek:
Teljesen összehajtható
Golyóscsapágyas kerekek
Első kerekek 178 mm, hátsó kerekek 204 mm
Deklarált zajszint: 96dB(A)
| Termék ID: | #5467577 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 50 L |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 30.5 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |