Fieldmann - FZR 4611-B (50001882)
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Fieldmann Modell: FZR 4611-B Leírás: Benzines fűnyíró acélházzal és saját kerékmeghajtással. A fűnyíró egy 139 cm3-es OHV motor és 460 mm-es vágási szélesség kombinációja, amivel kényelmesen nyírhat közepesen nagy fűfelületeket. A csomag része egy mulcsozó dugó. Ha a dugót a kidobójáratba teszi, mulcsozza a füvet, és megszűnik a gondja, hogy mit kezdjen a lenyírt fűvel. A vágási magasságot 25 - 75 mm között központilag lehet beállítani. A lehajtható fogantyú puhított bevonattal van bevonva, ami elnyomja a rázkódást, és kényelmesebbé teszi a kezelést. A könnyebb tisztítás érdekében a fűnyíró elején van egy fogantyú, aminél fogva fel lehet emelni. A kerekek golyóscsapágyakkal vannak ellátva. A javasolt vágási felület 1 000 m2.
| Termék ID: | #5468016 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 50 L |
| Motor teljesítmény: | 3.3 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 30 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |