Fieldmann - FZR 4618-BV (50001884)
3 / 5
3 / 5
Gyártó: Fieldmann Modell: FZR 4618-BV Leírás: Benzines rotációs fűnyíró sebességváltási lehetőséggel. A kezelő lehetőségeinek vagy a gyep állapotának függvényében a fogantyún elhelyezett sebességváltó segítségével ki lehet választani a meghajtás ideális sebességét. A meghajtás sebességének módosítása nincs hatással a kés fordulatszámára. A fűnyírót egy OHV szelepekkel ellátott négyütemű motor hajtja, a vágási szélesség 460 mm. A kezelő használhatja a 4 az 1-ben rendszert, ami lehetővé teszi, hogy kiválassza, mi történjen a levágott fűvel. Lehet a kosárba gyűjteni, mulcsozni vagy oldalra dobni, illetve rendezetten sorba rakni a fűnyíró mögött. A motor és a meghajtás kapcsolórúdja ergonomikus végződéssel van ellátva, ezzel növeli a kezelés kényelmét. A kerekek golyóscsapágyakon vannak elhelyezve. A javasolt vágási felület 1200 m2. Műszaki adatok:
Motor: Benzines
Motortérfogat: 139 cm3
Motorteljesítmény: 2,5 kW
Kerékhajtás: IGEN
Munkaszélesség: 460 mm
Kezdeti magasság beáll. pozíció: 5
Vágásmagasság: 25-75 mm
Mulcsozás: IGEN
Készülékház kivitel: Acél
Állítható magasságú fogantyú: Igen
Tömeg: 33 kg
| Termék ID: | #5468034 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 55 L |
| Motor teljesítmény: | 3.3 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 33 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |