Gama Garden - GLM 46P BS
0 / 5
0 / 5
Alkalmazása: Családi házak és közterek füves területeinek ápolására, vagy nagyobb területek, elhanyagolt övezetek karbantartására alkalmas. Jellemzők: -Robosztus fémvázas burkolat és felépítés nagy terhelhetőséget biztosít -"4 in 1" funkció: oldalsó és hátsó kidobás, mulcsozás és kosárba gyűjtés -Nagyméretű, széles kerekek a kíméletesebb fűnyíráshoz -4 ütemű Briggs&Stratton OHV motor, tanúsítottan alacsony káros anyag kibocsátással Ergonomikus kialakítású tolórúd szivacsos markolattal -Javított levegőcsatorna a hatékonyabb fűgyűjtéshez -Fogantyú a könnyebb szállításhoz -ÚJ formaterv felülről lefedett pormentes fűgyűjtővel Műszaki adatok: Típus: GLM 46P BS Premium Lökettérfogat: 125cm3 Teljesítmény: 1,8kW/2,4LE Motor: B&S 450E Üzemanyagtartály térfogata: 0,8L Hajtási rendszer: Kézzel hajtott (tolt) Vágási szélesség: 46cm Ajánlott vágási terület: 1800m2 Vágási magasság: 30-80mm/ 6 fokozat Magasságállítás: Központi Fűgyűjtő térfogat: 70L + oldalkidobó Váz anyaga: Acél Csapágyazás: Golyós csapágy Kerék átmérő: 200/280mm Zajszint: 96db(A)
| Termék ID: | #5468178 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 70 L |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 32 kg |
| Vágásmagasság: | 30 - 60mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |