Gama Garden - GLM 48ES Premium
4 / 5
4 / 5
Családi házak és közterek füves területeinek ápolására, vagy nagyobb területek, elhanyagolt övezetek karbantartására alkalmas. JELLEMZŐK:
Robosztus fémvázas burkolat és felépítés nagy terhelhetőséget biztosít
Önjáró kivitel
"4 in 1" funkció: oldalsó és hátsó kidobás, mulcsozás és kosárba gyűjtés
4 ütemű OHV motor, tanúsítottan alacsony káros anyag kibocsátással
Nagyméretű, széles kerekek a kíméletesebb fűunyíráshoz
Ergonomikus kialakítású tolórúd szivacsos markolattal
Javított levegőcsatorna a hatékonyabb fűgyűjtéshez
Fogantyú a könnyebb szállításhoz
ÚJ formaterv felülről lefedett pormentes fűgyűjtővel
ALKALMAZÁS: Családi házak és közterek füves területeinek ápolására, vagy nagyobb területek, elhanyagolt övezetek karbantartására alkalmas. JELLEMZŐK: Robosztus fémvázas burkolat és felépítés nagy terhelhetőséget biztosít A GLM ES szériája önindítóval szerelt változat. A beépített akkumulátor feltöltésérôl egy motor által muködtetett generátor gondoskodik Önjáró kivitel "4 in 1" funkció: oldalsó és hátsó kidobás, mulcsozás és kosárba gyűjtés 4 ütemű OHV motor, tanúsítottan alacsony káros anyag kibocsátással Nagyméretű, széles kerekek a kíméletesebb fűnyíráshoz Javított levegőcsatorna a hatékonyabb fűgyűjtéshez Ergonomikus kialakítású tolórúd szivacsos markolattal Fogantyú a könnyebb szállításhoz ÚJ formaterv felülről lefedett pormentes fűgyűjtővelMŰSZAKI ADATOK: Típus GLM 48S Premium Lökettérfogat 173 cm3 Teljesítmény 2,7 kW / 3,7 LE Motor LEO / Kína Üzemanyagtartály térfogata 1,5 L Hajtási rendszer Önjáró Önindító IGEN Vágási szélesség 48 cm Ajánlott vágási terület 2000 m2 Vágási magasság állítása 30 - 80 mm / 6 fokozat Magasságállítás Központi Fűgyűjtő térfogat 70 L + oldalkidobó Váz anyaga Acél Zajszint 98 db(A) Kerék átmérő 200 / 280 mm Csapágyazás Golyós csapágy Csomagméret 850x590x540 mm Nettó tömeg 40 kg Bruttó tömeg 42 kg
| Termék ID: | #5467984 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 70 L |
| Motor teljesítmény: | 3.7 LE |
| Önjáró fűnyíró: | Igen |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 40 kg |
| Vágásmagasság: | 30 - 80mm |
| Vágószélesség: | 48 cm |